Переможцем німецької любительської футбольної ліги 2023-2024 став український футбольний клуб Гамбурга SC FU. Учора, 12 травня, на останній грі сезону наші перемогли клуб TSV Wandsetal з рахунком 1:3.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-13-at-10.29.14-scaled.jpeg)
“Це надзвичайно крутий результат і взагалі прецедент! Адже команді минулого тижня виповнився лише рік. Ми тільки заснувалися і уже чемпіони”, – розповіла “Амаль Берлін” президентка клубу Анна Ремпель. За її словами, наступного року SC FU зможе перейти з ліги В в наступну – А.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/437926315_17901555437968052_4708974246859371962_n-scaled.jpg)
FU – скорочення від “Файна Україна”. Зараз клуб має чоловічу футбольну команду і дві дитячих. “У нас грають українські діти, які займалися футболом вдома, але в Німеччині не змогли одразу продовжувати через незнання мови чи брак місць у місцевих клубах. Крім того, у нас справді висококваліфіковані тренери! Вони мають ліцензію А, тобто могли би тренувати команди рівня Бундесліги”, – говорить Ремпель.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/437956077_17901781703968052_1627189262653880889_n-scaled.jpg)
За її словами, окремий напрямок ФК – соціальний: “Ми об’єднали українських підлітків, які приїхали в Німеччину без батьків, у фанклуб. Вважаємо, їх теж треба долучати до спорту”.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-13-at-12.26.32-scaled.jpeg)
Всі фото надали у SC FU.