Учора, 7 лютого, у Палаці спорту ім. Макса Шмелінга в Берліні відбувся матч між чемпіоном України з гандболу, командою “Мотор” (Запоріжжя) та місцевим гандбольним клубом “Фюхсе Берлін”. Українці поступилися з рахунком 24:32 (10:18), таким чином, зазнавши п’ятої поразки у груповому турнірі Європейської ліги.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/5.jpg)
Варто зауважити, що Палац спорту ім. Макса Шмелінга – домашня арена “Фюхсе Берлін”. Команда мала колосальну підтримку залу, та загалом є одним із лідерів Європейської ліги з гандболу.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/4-1.jpg)
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/2.jpg)
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/10.jpg)
Матч розпочали хвилиною мовчання, вшановуючи загиблих під час землетрусу в Сирії та Туреччині.
Нагадаємо, через повномасштабне вторгнення Росії в Україну чемпіонат України з гандболу достроково завершили наприкінці квітня. “Мотор” став переможцем удесяте поспіль. В цьому сезоні команда проводить домашні ігри в Дюссельдорфі та грає в чемпіонаті Німеччини.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/8-1.jpg)
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/7.jpg)
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/6-1.jpg)
Також після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Європейська федерація гандболу запровадила санкції проти Росії та Білорусі.
![](https://amalberlin.de/wp-content/uploads/sites/3/2023/02/9-1.jpg)
Фото – Дарка Горова/Амаль Берлін