30 травня у німецьких кінотеатрах стартує прокат української стрічки “Я, “Побєда” і Берлін” (Rocky Road to Berlin). Спецпоказ за участю знімальної групи фільму відбудеться 4 червня о 19:00 в Kulturbrauerei в Берліні. Його організовують Ukrainian Film Festival Berlin та дистриб’ютор 24 Bilder.
Стрічку зняли за мотивами повісті Кузьми Скрябіна. У центрі сюжету – музикант-початківець Кузьма, який зі своїм другом Бардом вирушає до столиці Німеччини на старенькій ”Побєді”. Вони планують обміняти автівку в німецького колекціонера на ”Мерседес-600”. Бурхливе нічне життя Берліна затягує героїв у вир, зміцнює вдачу та допомагає знайти себе. Епізодичну роль у фільмі зіграла також берлінська співачка українського походження Вікторія Лелека.