У Берліні планують до кінця 2026 року зробити релігійну освіту в школі обов’язковим предметом за вибором.
Про це оголосив бургомістр Кай Веґнер 7 травня після спільного засідання сенату та церковного керівництва Євангелічної церкви Берлін-Бранденбург-Сілезька Верхня Лужиця. На думку очільника німецької столиці, релігійна освіта повинна показати молодим людям, що існують різні віросповідання.
“Це величезна можливість, особливо в такому різноманітному місті, як Берлін”, – сказав Веґнер, пише rbb24.
Щоб досягти мети, у наступні два роки мають розробити шкільний закон і навчальні програми. Спеціалістів планують шукати у тісній співпраці з церквами.
Водночас сенаторка з питань освіти Катаріна Гюнтер-Вюнш вважає дедлайн нереалістичним. На її думку, цього часу недостатньо, щоб розробити та запровадити обов’язковий факультативний предмет зі світогляду/релігії.