Команда з Києва візьме участь у 11-му Чемпіонаті Європи серед водіїв трамваїв, який відбудеться 14 вересня у Франкфурті. Команди з 22 країн — більше, ніж будь-коли раніше — змагатимуться одна з одною та боротимуться за звання “Найкраща трамвайна команда в Європі”.
Водії змагатимуться у різних дисциплінах. Наприклад, їм потрібно буде точно зупинити трамвай або розігнати його до певної швидкості за допомогою зафіксованого спідометра.
Зауважимо, VGF (Verkehrsgesellschaft Frankfurt am Main/транспортна компанія Франкфурта) вперше прийматиме чемпіонат. Очікують на команди з Единбурга, Мілана та навіть Сіднея. Крім змагань, відвідувачам обіцяють велике сімейне свято.