Одразу кілька українських спортсменів повертаються зі змагань у столиці ФРН з медалями.
Так, Ксенія Байло та Софія Лискун стали бронзовими призерками у синхронних стрибках з вишки під час другого етапу Кубка світу зі стрибків у воду. За свій виступ українки отримали від суддів 276.36 бала і вперше піднялися на п’єдестал Кубків світу.
Також юний український гімнаст Володимир Головін зібрав приголомшливу колекцію нагород на міжнародному юніорському командному кубку в Берліні. У своїй віковій групі 13-річний гімнаст з Мелітополя здобув одразу сім медалей – п’ять золотих та дві срібні.