Українські захисники з ампутаціями, які прибули до Німеччини на протезування, зустрілися з мером Берліна Каєм Веґнером.
Під час зустрічі очільник міста подякував берлінській організації Life Bridge Ukraine, яка ініціювала цей проєкт спільно з мерією. Кай Веґнер зазначив, що в партнерстві Берліна й Києва йдеться не про заяви і красиві жести, а про конкретну співпрацю і допомогу людям.
Відомо, що протезування в Берліні проведуть для щонайменше 60 військових. На навчання до столиці Німеччини приїхали й українські лікарі. Згодом вони впроваджуватимуть новітні технології у новому Центрі протезування, який створюють на базі 12-ї лікарні Києва.