Оформити українські документи у “Паспортному сервісі” держпідприємства “Документ” у Німеччині (Мюнхен, Берлін, Кельн) можна лише за попереднім записом до електронної черги. З 15 квітня у відділеннях за кордоном неможливо замовити послуги за “живою чергою”.
Запис до електронної черги є безоплатним. Зробити це можна на офіційному вебсайті ДП “Документ”: pasport.org.ua/solutions/e-queue.
Водночас у сервісі наголошують, що видають готові документи за “живою чергою”.
Важливо, що у “Паспортному сервісі” за кордоном тимчасово неможливо обміняти або відновити водійське посвідчення чи обміняти свідоцтво про реєстрацію авто через технічні причини.