Національна збірна України зіграла внічию з Німеччиною в першому товариському матчі перед Євро-2024. Зустріч команд відбулася у Нюрнберзі в понеділок, 3 червня.
Протягом усієї гри контроль за м’ячем переважно зберігала за собою бундестім. Тож в українського голкіпера Анатолія Трубіна вистачало роботи протягом усього матчу. Але синьо-жовті вистояли – і зберегли ворота “сухими”.
Цей матч став ювілейним 10-м у протистоянні двох команд. Федеральний канцлер Олаф Шольц спостерігав за грою з трибуни. Він прибув до Нюрнберга з політичних справ, однак встиг завітати на стадіон і побажати “великого футбольного свята для всієї Європи”.