Українська художниця Марина Палій у суботу, 1 червня, проведе перформанс під назвою “Хто захистить українських дітей?”. Впродовж кількох годин жінка разом із учасниками студії танців AdlerA dance створюватиме ляльок-мотанок із білої тканини та утворить стіну пам’яті з них. Усі охочі можуть також долучитися до процесу.
Загалом зроблять 548 ангеликів відповідно до кількості дітей, загиблих в Україні через російську війну.
Початок події о 11:00 поблизу Берлінського собору (Berliner Dom). Адреса: Am Lustgarten, 10178 Berlin.
Захід присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Мета акції – вшанувати пам’ять жертв російської агресії та нагадати, що обстріли в Україні не припиняються і щодня гинуть люди.