Цими вихідними в Бонні відкрилася перша українська гімназія.
Сучасні інтерактивні класи розташовані в чотириповерховій будівлі і уже готові прийняти учнів. Майже 40 українських на німецьких вчителів навчатимуть школярів всіх класів.
Перші два роки триватиме перехідний період і школа працюватиме лише на вихідних. Оплата за навчання – €50 на місяць. Також передбачені знижки для тих, хто отримує соцдопомогу.